• Valešáci.cz
  • Fotogalerie
  • Naše videa
  • Zájmy
  • Diskuse


  • 

    16. ročník závodu Jesenický Surovec :)

    V Sobotu 18.října 2014 jsme startovali na 16. ročníku cyklistického závodu horských kol Jesenický Surovec 2014. Šlapali jsme s Tinou co to šlo :-D , ale měli jsme dva defekty. Jednou Tina přetrhla řetěz a podruhé Jiřík píchnul kolo. Sice to nebyla smůla, co se nám lepila všude možně, ale bahno které nám zatěžkávalo kolo čím dál tím víc.

    

    19. ročník závodu horských kol ČT Author Cup /11.10.2014/ Josefův Důl v Jizerských horách :)

    V Sobotu 11.října 2014 jsme startovali na 19. ročníku cyklistického závodu horských kol ČT Author Cup 2014. Šlapali jsme co to šlo :-D

    

    6. ročník cyklistického orientačního závodu GOGO Race 2014 :)

    V Sobotu 4.října 2014 jsme startovali na 6. ročníku cyklistického orientačního závodu GOGO Race 2014. Šláply jsme do pedálů a obhájili "krásné" 4. místo :-D


    Výsledky kategorie - Muži

    Pořadí Team Start.
    číslo
    Město Jméno 1 Rok nar. 1 Jméno 2 Rok nar. 2 Průměr.
    věk
    Kategorie Disk. Čas Startu Čas Dojezdu Trestné body
    za překročení
    limitu
    Počet kontrol Počet bodů
    za sebrané
    kontroly
    Výsledný
    počet bodů
    Celkový čas
    1 MV team 6 Pecínov/Rakovník Viktor Koudelka 1973 Milan Vopat 1973 41 Muži 10:48:00 14:53:02 -2 18 21 19 04:05:02
    2 Ohniví draci 68 Lužná/Rakovník Petr Špička 1960 Jiří Kotlík 1976 46 Muži 11:36:00 15:30:15 0 15 18 18 03:54:15
    3 Gumoví medvídci 33 Nové Strašecí Jan Špička 1988 Karel Průša 1985 27.5 Muži 11:06:00 14:53:13 0 15 17 17 03:47:13
    4 NaMaTeBa 22 Lány/NS Jiří Matějka 1970 Martin Valeš 1969 44.5 Muži 10:59:00 14:58:28 0 15 17 17 03:59:28
    5 Dobří Bobři 110 Ruda/Choceň Radek Baslík 1979 Petr Čížek 1986 31.5 Muži 12:18:00 16:26:50 -2 16 19 17 04:08:50
    6 Kapybary 50 Kladno/Praha Martin Ouda 1974 Pavel Dáňa 1975 39.5 Muži 11:18:00 15:10:23 0 14 16 16 03:52:23
    7 Všetečkové 19 Strašecí a Mšec Zdeněk Nodl 1964 Vaclav Klíma 1967 48.5 Muži 10:57:00 14:50:09 0 14 16 16 03:53:09
    8 Letos málo tréningu 115 Kladno/Smečno Jiří Svítek 1991 Vojtěch Bradáč 1986 25.5 Muži 12:23:00 16:28:51 -2 15 18 16 04:05:51
    9 105 bez vrásek 64 Rakovník Milan Sunkovský 1963 Zdeněk Benedikt 1961 52 Muži 11:32:00 15:39:26 -2 16 18 16 04:07:26
    10 ToŠtě z Bukovky 4 Nové Strašecí Štěpán Polívka 1991 Tomáš Banka 1991 23 Muži 10:47:00 14:39:04 0 14 15 15 03:52:04
    11 Týpkové od Marčanu 57 Stochov Viktor Kraus 1982 Petr Jelinek 1977 34.5 Muži 11:25:00 15:15:53 0 12 14 14 03:50:53
    12 Zdrcené brzdy 91 Annaberg - Německo Radoslav Vanko 1974 Jirko Tatousek 1983 35.5 Muži 11:59:00 16:06:38 -2 14 16 14 04:07:38
    13 Lufani z Kačihrovic 9 Kačihrovice Luboš Vacek 1972 Fanda Náprstek 1979 38.5 Muži 10:50:00 14:40:45 0 12 13 13 03:50:45
    14 Šneci 27 Rakovník Tomáš Tvrz 1979 Jiří Rýgl 1971 39 Muži 11:02:00 15:13:50 -3 14 16 13 04:11:50
    15 Sněhuláci 82 Stochov Michael Sterzik 1972 Šimon Bacso 2000 28 Muži 11:50:00 15:43:10 0 11 12 12 03:53:10
    16 Banzai 69 Praha Jakub Vidner 1978 Jan Walter 1979 35.5 Muži 11:37:00 15:24:35 0 10 11 11 03:47:35
    17 Exoti 21 Nové Strašecí Jakub Bechyně 1998 Filip Nodl 1998 16 Muži 10:58:00 14:52:52 0 10 11 11 03:54:52
    18 express Praha – Érsekújvár 101 Praha Ján Golian 1975 Libor Ruchař 1978 37.5 Muži 12:09:00 16:07:06 0 10 11 11 03:58:06
    19 Tučňáci na útěku 86 Plzeň/Stochov Vladimír Prokop 1968 Martin Lipert 1968 46 Muži 11:54:00 15:52:11 0 10 11 11 03:58:11
    20 Přílepský doublešnek 80 Přílepy Michal Žižka 1988 Zdeněk Šorsák 1980 30 Muži 11:48:00 15:42:11 0 10 10 10 03:54:11
    21 Kam teď??!! 55 Bašť Ladislav Tlustoš 1972 Jiří Spilka 1994 31 Muži 11:23:00 15:17:20 0 9 10 10 03:54:20
    22 Geminox 113 Nové Strašecí/Rakovník Václav Frolík 1975 Martin Pondělíček 1971 41 Muži 12:21:00 16:24:39 -1 10 11 10 04:03:39
    23 Oceloví letci 79 Žilina/Lhota Pavel Linc 1964 Tomáš Vlach 1970 47 Muži 11:47:00 16:01:05 -3 11 13 10 04:14:05
    24 Rychlá rota 28 Chlum Ladislav Tvrz 1977 Pavel Polcar 1978 36.5 Muži 11:03:00 14:31:40 0 9 9 9 03:28:40
    25 Sky team 30 Nové Strašecí Zdeněk Dundr 1976 Jiří Pergler 1950 51 Muži 11:04:00 14:46:54 0 9 9 9 03:42:54
    26 PROFESIONÁLNÍ KÁŘI 90 Nové Strašecí Petr Kleindienst 1991 Jaroslav Kříž 1993 22 Muži 11:58:00 15:44:47 0 8 9 9 03:46:47
    27 Téčka 97 Nové Strašecí Jan Kubeš 1957 Tomáš Kubeš 1983 44 Muži 12:05:00 15:55:15 0 8 9 9 03:50:15
    28 PAP-OIL 95 Nové Strašecí Michal Kmeť 1994 Dominik Štoger 1994 20 Muži 12:03:00 16:06:11 -1 10 10 9 04:03:11
    29 Rafani 70 Stochov Jiří Svítek 1957 Jaroslav Jedlička 1960 55.5 Muži 11:38:00 15:43:37 -2 9 11 9 04:05:37
    30 Nenechávej mě tu!! 56 Praha 8 Michal Kohlík 1993 Jan Spilka 1998 18.5 Muži 11:24:00 15:18:38 0 7 8 8 03:54:38

    Závod - 15. ROČNÍK Jesenický Surovec - 2013 :)

    V Sobotu 19.10.2013 jsme se zůčastnily 15. ROČNÍKU Jesenického Surovce - 2013. Dojeli jsme! Bylo to hustý :). Výsledky

    5. ročník cyklistického orientačního závodu GOGO Race 2013 :)

    V Sobotu 5.října 2013 jsme byli na startu 5. ročníku cyklistického orientačního závodu GOGO Race 2013. Zase jsme do toho dali vše, a to se nám vyplatilo. Zajeli jsme krásné 4. místo :-D


    Výsledky kategorie - Muži

    Pořadí Team Start.
    číslo
    Město Jméno 1 Rok nar. 1 Jméno 2 Rok nar. 2 Průměr.
    věk
    Kategorie Disk. Čas Startu Čas Dojezdu Trestné body
    za překročení
    limitu
    Počet kontrol Počet bodů
    za sebrané
    kontroly
    Výsledný
    počet bodů
    Celkový čas
    1 Letos zase nevyhrajem 83 Stochov/Smečno Jiří Svítek 1991 Jakub Štěpánek 1991 22 Muži 12:05:00 16:00:46 0 19 24 24 3:55:46
    2 StarMiner 4 Rakovník Roman Hvězda 1977 Petr Horník 1979 35 Muži 10:52:00 14:47:07 0 18 22 22 3:55:07
    3 Ohniví draci 54 Rakovník/Lužná Jiří Kotlík 1976 Petr Špička 1960 45 Muži 11:37:00 15:19:01 0 17 21 21 3:42:01
    4 NaMaTeBa 26 N.S./Lány Jiří Matějka 1970 Martin Valeš 1969 43,5 Muži 11:08:00 14:46:35 0 15 20 20 3:38:35
    5 HK Rakovník 37 Rakovník Milan Sunkovský 1963 Zdeněk Benedikt 1961 51 Muži 11:20:00 15:14:36 0 15 20 20 3:54:36
    6 KOB Kladno 71 Kladno Pavel Horych 1970 Martin Altera 1969 43,5 Muži 11:54:00 15:55:35 -1 16 21 20 4:01:35
    7 ToŠtě z Bukovky 19 Nové Strašecí Tomáš Banka 1991 Štěpán Polívka 1991 22 Muži 11:04:00 14:52:28 0 17 19 19 3:48:28
    8 Láňáci 77 Lány Miroslav Hořejší 1976 Petr Chalupa 1972 39 Muži 12:00:00 15:58:28 0 14 19 19 3:58:28
    9 R + R 25 Nové Strašecí Rudolf Gašper 1964 Rudolf Banka 1964 49 Muži 11:07:00 14:49:47 0 15 18 18 3:42:47
    10 KapyBary 15 Kladno/Praha Martin Ouda 1974 Pavel Dáňa 1975 38,5 Muži 11:00:00 14:45:09 0 15 18 18 3:45:09
    11 Všetečkové 28 Nové Strašecí/Mšec Zdeněk Nodl 1964 Václav Klíma 1967 47,5 Muži 11:10:00 14:59:37 0 14 18 18 3:49:37
    12 Oceloví letci 48 Žilina/Lhota Pavel Linc 1964 Tomáš Vlach 1970 46 Muži 11:31:00 15:26:01 0 15 18 18 3:55:01
    13 CykloStřely 86 Praha Jaroslav Urbář 1983 Milan Pohl 1983 30 Muži 12:07:00 16:02:03 0 14 18 18 3:55:03
    14 Rohan team 16 Nové Strašecí Pavel Fuksa 1963 Radek Polívka 1965 49 Muži 11:01:00 14:43:28 0 13 17 17 3:42:28
    15 V dešti nejedem 44 Tuchlovice/N.S. Jaroslav Pošta 1962 Martin Adelt 1977 43,5 Muži 11:27:00 15:17:28 0 14 17 17 3:50:28
    16 Fine Wine 32 Kladno Jiří Ubry 1964 Martin Quant 1968 47 Muži 11:14:00 15:07:41 0 15 17 17 3:53:41
    17 Jája a Pája 76 Nové Strašecí Jaroslav Šrámek 1973 Patrik Bujdák 1974 39,5 Muži 11:59:00 15:58:24 0 13 16 16 3:59:24
    18 Couralové 74 Rakovník David Jirásek 1976 Martin Šrédl 1964 43 Muži 11:57:00 15:41:24 0 13 15 15 3:44:24
    19 Šneci 73 Rakovník Tomáš Tvrz 1979 Jiří Rýgl 1971 38 Muži 11:56:00 15:40:36 0 13 15 15 3:44:36
    20 PROFESIONÁLNÍ KÁŘI 67 Nové Strašecí Petr Kleindienst 1991 Jaroslav Kříž 1993 21 Muži 11:50:00 15:35:20 0 13 15 15 3:45:20
    21 Rafani 112 61 Stochov/Kladno Jiří Svítek 1957 Zdeněk Zaspal 1983 43 Muži 11:44:00 15:27:57 0 13 14 14 3:43:57
    22 Tučňáci na útěku 50 Plzeň/Stochov Vladimír Prokop 1968 Martin Lipert 1968 45 Muži 11:33:00 15:25:52 0 13 14 14 3:52:52
    23 Exoti 47 Nové Strašecí Jakub Bechyně 1998 Filip Nodl 1998 15 Muži 11:30:00 15:28:27 0 10 12 12 3:58:27
    24 Budři 12 Nové Strašecí Jaroslav Kameník 1985 Martin Kameník 1987 27 Muži 10:57:00 14:39:58 0 10 11 11 3:42:58
    25 Kolečka 63 Rakovník Dušan Korenko 1992 Michal Šnajdr 1998 18 Muži 11:46:00 15:34:25 0 9 11 11 3:48:25
    26 Igráčci 66 Přílepy Michal Žižka 1988 Patrik Kochleffl 1992 23 Muži 11:49:00 15:38:57 0 10 11 11 3:49:57
    27 Dexter BSK racing 34 Odolena Voda Matěj Kdýr 2000 Petr Kdýr 1964 31 Muži 11:16:00 15:17:07 -1 9 12 11 4:01:07
    28 Atom 49 Praha Matěj Neuman 2005 Tomáš Neuman 1967 27 Muži 11:32:00 15:23:41 0 5 5 5 3:51:41
    29 AlDa 14 Kladno Aleš Koška 1983 David Burgr 1989 27 Muži 10:59:00 14:53:32 0 5 5 5 3:54:32

    Závod - 10. ROČNÍK Kralovický SPOKE MTB Maraton - 2013 :)

    V Sobotu 31.8.2013 jsme byli na startu 10. ROČNÍKU Kralovického SPOKE MTB Maratonu - 2013. Závod se velmi vydařil. Martin, Jiřík a Románek si opět dali do těla :).

    video-1 video-2

    Výsledky kategorie - BM40

    Pořadí Číslo Jméno Příjmení Klub Čas
    1. 215 PROCHÁZKA Martin Mondial assistance 35:19,7
    2. 177 MAREŠ David 48:27,4
    3. 193 DRUNECKÝ Tomáš Kyšice 53:53,0
    4. 152 VALEŠ Roman NaMaTeBa 54:09,5
    5. 212 BOBULA František Albertoo 61:04,1
    6. 179 PŮTA Jaromír 62:58,4
    7. 171 VALEŠ Martin NaMaTeBa 65:47,2
    8. 204 BARTOŠ Roman Písek 79:27,7
    9. 223 KUČERA Jaroslav Cyklo Team Mladotice 79:48,4
    10. 172 MATĚJKA Jiří NaMaTeBa 81:30,7
    11. 186 ŠVAJDLENKA Lubomír 96:00,7
    12. 169 SINGER Štěpán Spoke 107:09,9
    13. 207 BUDÍN Daniel Zbůch 109:46,7

    Závod - Rakovnické cyklování 2013 5.ročník :)

    V Neděli 21.7.2013 jsme byli na startu 5. ROČNÍKU RAKOVNICKÉHO CYKLOVÁNÍ - 2013. Závod se velmi vydařil. Martin, Jiřík a Románek si zase dali do těla :).

    Výsledky kategorie - A_M3

    poř.č. St.č. Příjmení jméno rok nar. skupina oddíl Město čas cíl čas trati průměr Km/h
    40 180 Valeš Roman 1972 A_M3 NaMaTeBa Nové Strašecí 02:24:53.388 00:43:05.6 20
    41 67 Blecha Josef 1966 A_M3 KČT Kralupy 02:26:33.169 00:44:45.4 19.8
    42 5 Turšner Luděk 1971 A_M3 BMA 02:28:04.096 00:46:16.3 19.6
    43 215 Maier Václav 1966 A_M3 RI 02:28:04.757 00:46:17.0 19.6
    44 14 Červený Václav 1971 A_M3 Bike Újezd 02:30:04.488 00:48:16.7 19.3
    45 161 Pazdera Zdeněk 1964 A_M3 02:33:44.672 00:51:56.9 18.8
    46 114 Drunecký Tomáš 1964 A_M3 Kola Řevnice 02:34:12.307 00:52:24.5 18.8
    47 192 Čebiš Petr 1968 A_M3 02:36:35.363 00:54:47.6 18.5
    48 181 Valeš Martin 1969 A_M3 NaMaTeBa Nové Strašecí 02:37:51.824 00:56:04.0 18.4
    49 92 Matějka Jiří 1970 A_M3 NaMaTeBa Lány 02:38:15.883 00:56:28.1 18.3

    Závod - Socool Kolotúra 2013 :)

    V Sobotu 18.5.2013 jsme byli na startu 3. ročníku cyklistického závodu KOLOTÚRA 2013. Závod se velmi vydařil. Bahno jsme měli všude! Martin a Jiřík se vydali na trasu jen jednou, ale Románek ji musel jet dvakrát :).

    Výsledky kategorie - HM2

    Pořadí Stč. Příjmení Jméno Ročník Kategorie Klub/město Čas
    1 204 Holeček Karel 1967 HM2 Dexter BSK 1:00:38.0
    2 130 Kdýr Petr 1964 HM2 Dexter BSK 1:01:08.2
    3 126 Jírů Jan 1966 HM2 Dexter R 16 1:07:25.3
    4 319 Neufuss Petr 1969 HM2 Kladno 1:08:30.8
    5 26 CHYTRÝ Bořivoj 1959 HM2 VELKÁ DOBRÁ 1:09:06.1
    6 168 Ulrich Milan 1969 HM2 RONDO obaly 1:09:49.6
    7 116 Horych Pavel 1970 HM2 KOB Kladno 1:11:55.9
    8 118 Houšild Martin 1971 HM2 Kladno 1:12:58.0
    9 166 Tesař Jiří 1967 HM2 PIJAS 1:15:30.4
    10 155 Rada Vladimír 1965 HM2 Kladno 1:16:30.9
    11 72 Valeš Martin 1969 HM2 Namateba 1:17:44.8
    12 51 Matějka Jiří 1970 HM2 Namateba 1:17:49.2
    13 129 Kazda Jan 1967 HM2 Liberec 1:18:31.4
    14 203 Štěpánek Jan 1971 HM2 KALAS Team 1:18:41.5
    15 127 Kalina Pavel 1966 HM2 Kladno 1:21:06.7
    16 140 Macek Petr 1972 HM2 Kladno 1:21:55.2
    17 120 Huml Jan 1960 HM2 Lunární ambasáda 1:28:18.9
    18 102 Březina František 1959 HM2 Bajkeři.com 1:30:10.3
    19 202 Tyxa Vaclav 1945 HM2 Kladno 1:33:31.1
    20 159 SRB JAROSLAV 1971 HM2 KLADNO 1:38:16.3
    21 113 Horsica Miroslav 1960 HM2 Kladno 1:40:40.9
    22 104 Crhák Miroslav 1962 HM2 Kladno 2:06:20.4
    23 96 Bartoš Stanislav 1946 HM2 Kladno 2:36:20.7
    24 98 Beránek Bohumil 1945 HM2
    2:36:20.9